Titel
WijnSpijs Wandeling Delft - Culinaire wandeling
WijnSpijs Wandeling Delft - Culinaire wandeling
Sevenhills, Achterom, Delft, Nederland
Culinaire Wandeling Delft van WijnSpijs - Geniet van 6 gerechtjes en 6 bijpassende wijntjes in 6 restaurants. € 69 pp
Delft, waar denk jij dan aan? Aan Delfts blauw? Of aan de Hollandsche Meesters? Of misschien aan prachtige oude historische huizen en grachtjes? Allemaal correct!
En op zondagmiddag 26 november is er in deze mooie stad iets bijzonders te doen want de enige echte WijnSpijs Wandeling strijkt er weer neer. Kom ook genieten van smakelijke wijn-spijscombinaties en een erg toffe wandeling. Dit wil je niet missen!
Wat gaat er precies gebeuren?
Het Huis van Oranje heeft een hechte band met Delft en ook dat is niet voor niets. De rijke historie met bijbehorende architectuur is alomvertegenwoordigd. En wat betreft culinaire cultuur is Delft ook al een aanrader.
Wandelen en eten is natuurlijk het allerleukst om samen te beleven. Dus waar wacht je nog op? App je vrienden, bel je familie, vraag je geliefde of neem je buurvrouw mee. Mail die grappige collega's en sms die oom en tante en geniet samen op deze fijne zondagmiddag!
De ticketverkoop sluit vrijdagavond voor de wandeling om 22:00.
69
Tot 40 uur voor aanvang mag je kosteloos ruilen voor een ander evenement
Sevenhills, Achterom, Delft, Nederland
Sevenhills, Achterom, Delft, Nederland
Voeg een review toe