Titel
IJver Bierfestival Venlo 5 & 6 jun 2026
IJver Bierfestival Venlo 5 & 6 jun 2026
Lage loswal (‘T Bat) - Stadspark, Maaskade, Venlo, Nederland
Geniet op 5 en 6 juni 2026 van een groot aanbod van speciaalbieren van brouwers uit de regio, binnen- en buitenland tijdens het IJver Bierfestival Venlo op de Lage Loswal langs de Maas, in het centrum van Venlo!
Op 5 en 6 juni 2026 is de 7e editie van IJver Bierfestival, op de Lage Loswal in Venlo. Kom genieten van talloze speciaalbieren, heerlijke streetfood, spelplezier en lekkere muziek op deze sfeervolle plek aan het water!
Koop een ticket met bierglas + 2 consumptiemunten inbegrepen en geniet van verschillende soorten bier, lekker eten en muziek! Je hebt de keuze uit vele tientallen speciaalbieren van kleinschalige brouwers, waar je langs gaat met je bierglas (proefmaat 15 cl) en betaalt met munten.
eem je familie, partner, vrienden of collega's mee en geniet samen van meer dan 100 lekkere speciaalbieren van 12 kleinschalige brouwers, eten, spelplezier en muziek op een ontspannende plek aan het water. Ook dit jaar presenteren we een aantal brouwers die hun debuut maken bij IJver.
Er is aanvullend ook een bar met een uitgebreid drankenassortiment met heerlijke wijnen, lekkere cocktails, verfrissende frisdranken en alcoholvrije pilsner.
Wil je zeker zijn van de meest gunstige prijs én toegang tot IJver? Koop dan op tijd je ticket in de online voorverkoop, met je eigen IJver bierglas (schenkmaat 15 cl) inbegrepen.
vrijdag 5 juni | 17.00 - 23.00u
- regulier ticket € 10,00
- laatste tickets € 15,00
zaterdag 6 juni | 14.00 - 22.00u
- regulier ticket € 12,50
- laatste tickets € 17,50
Lage loswal (‘T Bat) - Stadspark, Maaskade, Venlo, Nederland
Lage loswal (‘T Bat) - Stadspark, Maaskade, Venlo, Nederland
Voeg een review toe